Pro svého klienta, zahraniční výrobní společnost hledám vhodného kandidáta na pozici:

Výrobní technik – elektrikář

Náplň práce
• Operativní údržba ve výrobním závodě
• Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
• Samostatná práce na přidělených projektech

Požadavky
• SŠ vzdělaní technického směru
• Platnou vyhlášku 50 min. par. 6
• Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
• Ochota pracovat ve vícesměnném provoze, i o víkendech
• Předchozí praxe v oboru výhodou

Nabízíme
• Stabilní zaměstnání v zahraniční společnosti
• Motivační finanční ohodnocení
• Týden dovolené na víc
• Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
• Příplatky za noční směny a víkendy, stravenky a další benefity
• Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Místo práce: Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
61200 Brno

Kontaktní osoba: Nadia Šimková
Tel.: +420 734 179 130
E-mail: poslat životopis
ID: 3620212   Datum zveřejnění: 13.3.2019