35 000 - 45 000 CZK

Technický obchodník pro Moravu

Pro zavedenou menší českou výrobní společnost právě teď obsazujeme pozici obchodníka pro oblast celé Moravy.

Vaše náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající klientelu (zhruba 50:50)
  • rozšiřování obchodních příležitostí
  • technické poradenství

Váš profil:

  • praxe na obdobné technicko obchodní pozici
  • podmínkou jsou profesní zkušenosti v oblasti strojírenství (ideálně řetězy, ozubená kola, obrábění strojírenských dílců)
  • ŘP sk. B, ochota cestovat v regionu Moravy a Slezska

Naše nabídka:

  • zázemí stabilní společnosti s velmi dobrým jménem na trhu
  • mzda složená z fixní a motivační variabilní složky
  • služební auto i k soukromým účelům
  • práce formou home office, porady 1x14 dní v sídle společnosti
  • fajn kolektiv a maximální podpora týmu v backoffice

Místo práce: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Trenkwalder a.s.
Sokolská 22
779 00 Olomouc

Kontaktní osoba: Martina Radkovičová
E-mail: poslat životopis
ID: 3631784   Datum zveřejnění: 29.3.2019