45 000 - 55 000 CZK
Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme odborníka na automatizační systémy.

Specialista automatizací s AJ

Náplň práce:
  • zavádění a udržování automatizačních systémů a propojení s IT
  • zodpovědnost za údržbu, servis a zlepšováni automatizační infrastruktury a zařízení
  • implementace BOZP standardů
  • spolupráce při nastavování preventivní údržby systémů (např. plán obnovy)
  • administrace IT prvků ve výrobním prostředí a systémové platformy Wonderware
  • účast na investičních projektech a na vývoji nových výrobků

Profil uchazeče:
  • plynulá komunikace v jazyce anglickém slovem i písmem pro denní využití
  • SŠ nebo VŠ technická (obor automatizace nebo elektro)
  • elektro vyhláška č. 50, §6
  • zkušenost s databázemi a programováním ve vývojových prostředích pro automatizační techniku od SIEMENS (STEP7/TIA)
  • výhodou praxe v oboru
  • výhodou znalost platformy Wonderware
  • spolehlivost, pečlivost, týmovost, komunikativnost
  • snaha na sobě pracovat a rozvíjet se, chuť k řešení problémů

Naše nabídka:
  • rozmanitá pracovní náplň pro významného výrobce v regionu
  • možnost podílet se na nových projektech při rozvoji firmy
  • bohatá škála benefitů: např. 25 dní dovolené, roční bonusy, sleva na výrobky firmy, masáže, vzdělávání, příspěvek na sporty a volnočasové aktivity, dotované stravování a nápoje na pracovišti zdarma, příspěvek na penzijko nebo životko, …
  • nástup možný dohodou
  • výrobní závod přímo v Olomouci

Místo práce: Olomouc, Česko

Ref. č.: TRKCZ 22073

Trenkwalder a.s.
Sokolská 22
779 00 Olomouc

Kontaktní osoba: Markéta Burešová, DiS.
Tel.: 724 501 667
ID: 3632420   Datum zveřejnění: 29.3.2019