Pro významnou strojírenskou společnost hledáme obchodníka pro export - péče i akvizice.

Obchodní manažer

Jste aktivním obchodníkem, hovoříte německy nebo anglicky, máte zkušenosti s technickými produkty a hledáte uplatnění v oboru strojařiny? Pak se těšíme na Vaše reakce ...

Náplň práce:
  • vedení obchodních jednání
  • akviziční činnost včetně péče o stálé klienty
  • zpracování obchodní dokumentace, nabídek a kalkulací
  • týmová souhra s ostatními odděleními včetně výroby
  • marketingové činnosti, monitoring trhu
  • občasné služební cesty do zahraničí

Profil uchazeče:
  • obchodní praxe technického směru
  • komunikativní znalost jazyka anglického slovem i písmem (zahraniční klienti)
  • velkou výhodou komunikace v jazyce německém
  • ŘP sk. B
  • vzdělání v oblasti strojírenství či jiný technický obor
  • argumentační a vyjednávací schopnosti, podnikavost, pružnost

Naše nabídka:
  • tradice, stabilita, mezinárodní projekty, férový přístup
  • 25 dnů dovolené, vzdělávání, jazykové kurzy, penzijní připojištění, Flexi Pass poukazy
  • příspěvek na stravování, zaměstnanecké půjčky, zvýhodněné volání a další
  • k jednání fixní mzda + prémiové složky (měsíční a roční)
  • zázemí výrobní společnosti v Šumperku (kancelář)

Místo práce: Šumperk, Česko

Ref. č.: TRKCZ 22067

Trenkwalder a.s.
Sokolská 22
779 00 Olomouc

Kontaktní osoba: Markéta Burešová, DiS.
Tel.: 724 501 667
ID: 3632451   Datum zveřejnění: 29.3.2019