Pro menší obchodní společnost z Olomouce hledáme kolegu či kolegyni pro práci s lidskými zdroji.

Personalista/náborář

Baví Vás práce s lidmi, nebojíte se zvednout telefon a diskutovat s uchazeči o jejich přínosu a zkušenostech, přitom Vás nezatíží zpracování běžné personální administrativy a ovládáte AJ? Pak možná hledáme zrovna Vás!

Náplň práce:
  • aktivní nábor nových zaměstnanců
  • koordinace HR aktivit, projektů, práce se sociálními sítěmi
  • úzká spolupráce s vedením, podpora dalších členů týmu
  • reporty, administrativa spjatá s personální oblastí
  • pomoc při realizaci adaptace, vzdělávání, workshopů, …
  • správa personálních procesů

Profil uchazeče:
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni (ideálně B2)
  • praxe v oblasti náboru zvláště THP pozic
  • velmi dobrá znalost práce na PC v rozsahu MS Office a internetu
  • komunikační dovednosti, nápaditost, podnikavost
  • time management, schopnost stanovit si vlastní cíle, týmovost

Naše nabídka:
  • příjemné pracovní prostředí se zázemím rozrůstající se moderní společnosti
  • flexibilní pracovní doba, sehraný tým, dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování, firemní produktové slevy, 13. mzda, vzdělání, firemní akce, sick days
  • místo práce/kanceláře v Olomouci

Místo práce: Olomouc, Česko

Ref. č.: TRKCZ 22065

Trenkwalder a.s.
Sokolská 22
779 00 Olomouc

Kontaktní osoba: Markéta Burešová, DiS.
Tel.: 724 501 667
ID: 3637425   Datum zveřejnění: 5.4.2019