25 000 - 45 000 CZK
Pro svého významného klienta, zahraniční výrobní společnost v oboru potravinářství, hledáme vhodného kandidáta/ku

Technolog výroby

Co budete dělat?
Zodpovídat za správný průběh technologických procesů
Pomáhat při řešení jakýchkoli problémů ve výrobě
Navrhovat a realizovat preventivní a nápravné opatření
zodpovídat za realizaci všech změn receptur plánovaných formou akčních plánů a mít přehled o nových výrobcích
ve spolupráci s manažerem budete zodpovídat za receptury používané ve výrobě
řídit směrnice a přílohy dokumentace ISO související s výrobními procesy a odpovídat za jejich správnost
Komunikovat napříč firmou

Co požadujeme?
SŠ/VŠ vzdělaní chemického směru (nejlépe chemicko-technologické – v oboru potravinářství)
Znalost technologických postupů a technické dokumentace
Znalost práce na PC (word, excel, power point, outlook)
Technické myšlení, flexibilita, samostatnost, proaktivní přístup
Komunikativní znalost anglického jazyka
Vhodné i pro absolventy s praxí ve výrobním podniku

Co nabízíme?
Příjemné pracovní prostředí
Motivující finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
5 týdnů dovolené
Příspěvek na důchod. Pojištění
Příspěvek na stravování ve formě stravenek
Flexipass v hodnotě 700 Kč/měsíc

Místo práce: Želetava, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
61200 Brno

Kontaktní osoba: Nadia Šimková
Tel.: +420 734 179 130
E-mail: poslat životopis
ID: 3641337   Datum zveřejnění: 10.4.2019