Slovenská výrobní společnost hledá šikovného kandidáta/ku do svého týmu v ČR

Obchodní zástupce

Pracovní náplň:
  • Vyřizování poptávek a uzavírání smluv
  • Prohlubování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky společnosti
  • Akvizice nových klientů (spolupráce s developery, s majiteli průmyslových parků, výrobně montážními firmami)
  • Uzavírání objednávek a smluv se zákazníky

Očekáváme:
  • SŠ vzdělaní, ideálně stavebný obor
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Předchozí zkušenosti v oboru výhodou
  • Samostatnost
  • Obchodní talent s uměním vyjednávat
  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Prostředí mladého sympatického kolektivu v rozvíjející se slovenské společnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na pohonné hmoty, mobilní telefon
  • Kancelář obchodního zastoupení v regionu s podporou odborného kolegy

Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
61200 Brno

Kontaktní osoba: Nadia Šimková
Tel.: +420 734 179 130
E-mail: poslat životopis
ID: 3641499   Datum zveřejnění: 10.4.2019