30 000 - 35 000 CZK
Pro ryze českou rodinnou společnost SOMAX TECH, patřící mezi ověřené dodavatele technologií např. pro výrobu a rozvod stlačeného vzduchu, skladování a výdej nafty a olejů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Servisní a montážní technik

Vaše náplň práce:
> montážní a servisní práce po celé ČR (dodávky a montáže kompletních technologií pro skladování, rozvod a výdej kapalin jako je olej, maziva, nafta, barvy apod.)

Požadujeme:
> SOU technického směru nebo praxe na obdobné pozici podmínkou
> manuální zručnost, spolehlivost
> řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (zkušenost s řízením dodávky velmi vítána)
> časová flexibilita (u vzdálenějších zakázek – ubytování mimo domov)
> orientace ve výkresové dokumentaci
> zkušenosti z oblasti instalatérských a elektrikářských prací výhodou

Nabízíme:
> zázemí české stabilní společnosti – přátelské pracovní prostředí
> moderní pracovní prostředí a vybavení
> dobré finanční ohodnocení (HM 30000,- Kč + bonusy v případě dobře odvedené práce)
> zaměstnanecké benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, mobilní telefon, prémie, 13. plat.

Nástup: dohodou, nejlépe ihned
Místo práce: Plzeň - Litice

Místo práce: Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Ref. č.: TRKCZ#22232

ID: 3649434   Datum zveřejnění: 23.4.2019