Pro svého klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Konstruktér (30-55.000 Kč dle praxe)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • Návrh nových produktů
  • Modifikace produktů a zavádění inženýrských změn
  • Tvorba CAD modelů a výkresů
  • Tvorba technické a projektové dokumentace, inženýrských specifikací
  • Technická podpora při jednání se zákazníky
  • Navrhování a stavba prototypů

POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ technického směru, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Aktivní znalost alespoň jednoho 3D konstrukčního SW
  • Výborné technické a analytické myšlení, samostatnost, iniciativa
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Ochotu cestovat
  • Nadšení pro obor, ochotu učit se nové věci a pracovat na sobě

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek penzijní připojištění, na sportovní aktivity, zvýhodněné firemní mobilní tarify
  • stravenky
  • firemní vzdělávání
  • doprava v rámci Brna zdarma

Nástup:
  • dle dohody

Místo práce: Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3656632   Datum zveřejnění: 1.5.2019