Pomocný tiskař Svitavy - až 24 000 Kč

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Svitavy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolupracovníky pro zahraniční společnost působící v oblasti výroby papírových obalů.

Vaše náplň práce:

- příprava materiálu a barev pro tiskařské stroje
- obsluha nakladače tiskařského stroje
- manipulace s potiskovaným materiálem
- manipulace a označování potištěného materiálu
- čištění a mytí tiskařského stroje
- udržování pořádku a čistoty na pracovišti
- práce v nepřetržitém provozu

Váš profil:

- dobrý zdravotní stav
- vzdělání ve strojírenském oboru, polygrafie výhodou
- 2 roky praxe na obdobné pozici
- manuální zručnost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Naše nabídka:

- základní mzda 18 000 až 20 000 Kč
- docházkový bonus 1 000 Kč
- měsíční bonusy až 8 % ze mzdy (po zkušební době)
- pravidelné čtvrtletní a roční bonusy až 10 % roční mzdy
- nadprůměrné příplatky
- stravenky 130 Kč/směna
- velmi čisté pracovní prostředí
- odměny k výročím, za zlepšovací návrhy, za BOZP a další

velmi čisté pracovní prostředí
odměny k výročím, za zlepšovací návrhy, za BOZP a další

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis v elektronické podobě.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů , a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Vladimír Pantělejev
Sokolská 536/22, 779 00 Olomouc
+420 725 828 605
[email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3658198  Datum zveřejnění: 3.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 24 000 Kč/měsíc