45 000 - 65 000 CZK
Pro svého klienta, významnou společnost v oblasti informačních technologií, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Windows administrátor

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • komplexní správa IT,od koncových stanic, přes síť až po servery a konektivitu..
  • řešit technické obtíže a zvládat neobvyklé situace u zákazníka

POŽADUJEME:
  • praxi na pozici Windows administrátora min. 4 roky
  • znalost serverového HW, ideálně zkušenost s Dell, HP a Lenovo
  • znalost storadge SAN a NAS a tvorby RAID
  • znalost síťové topologie, TCP/IP a UDP protokolů, DNS/Wins, DHCP, Wifi, VPN, Firewall/Proxy server, DMZ, switche a routery
  • znalost Windows serveru 2003 - 2016
  • znalost SQL 2005 – 2016
  • znalost IIS
  • znalost Active direktory
  • znalost Exchange serveru 2007 – 2016
  • znalost serverove virtualizace VMware a Hyper-V
  • angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace

NABÍZÍME:
  • zázemí silné společnosti s možností dalšího profesního i kariérního růstu
  • příjemný kolektiv stejně naladěných lidí
  • možnost občasné práce formou home office
  • vzdělávací a rozvojové kurzy - jazykové i profesní zdarma
  • pružnou pracovní dobu, stravenky, teambuildingové akce v ČR i v zahraničí
  • služební vůz

Nástup:

  • ihned

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3660140   Datum zveřejnění: 12.6.2019