Pro mezinárodní výrobní koncern obsazujeme vedoucí roli na oddělení balení, expedice a logistiky.

Vedoucí expedice a skladů

Náplň práce:
  • řízení oddělení expedice a týmu podřízených, správa personální agendy
  • dohled nad zajištěním expedice zboží od balení výrobků přes vyhotovování nutných dokumentů až po zajištění dopravy
  • dodržování speciálních požadavků klientů pro balení a expedici výrobků
  • zajištění celního odbavení zboží ze zahraničí do výrobní firmy v ČR
  • vedení skladů (obaly, výrobky), kontrola objednávek
  • zajištění efektivního hospodaření, přímého a účelného využití nákladů (režijní, přímé)

Profil uchazeče:
  • profesní zkušenosti z výrobní společnosti na podobné pozici
  • anglický jazyk nutný pro komunikaci se zahraničím (klienti, dopravci, centrála)
  • znalosti celní problematiky (Intrastat, dovoz/vývoz včetně třetích zemí)
  • základy logistiky (Incoterms, expedice)
  • zkušenosti s vedením menšího týmu
  • vyzrálá i přátelská osobnost, která se dokáže poprat s překážkami
  • cílevědomost, schopnost zlepšovat i nastavovat procesy
  • technická orientace v oboru strojírenství či automotive
  • znalost programu SAP

Naše nabídka:
  • stabilita zaměstnání, sehraný tým, podpora ze strany vedení firmy
  • možnost na sobě stále pracovat a posouvat se odborně dále
  • 25 dnů dovolené, 13.mzda, penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování, odměny za jubilea
  • příspěvek na kulturu, sport a vzdělávání formou Caffeterie …
  • zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • nástup možný dle dohody
  • smlouva na dobu neurčitou

Místo práce: Šumperk, Česko

Ref. č.: TRKCZ 22206

Trenkwalder a.s.
Sokolská 22
779 00 Olomouc

Kontaktní osoba: Markéta Burešová, DiS.
Tel.: 724 501 667
ID: 3664473   Datum zveřejnění: 10.5.2019