40 000 - 50 000 CZK
Moderní dynamická česká společnost hledá posilu do svého týmu!

Sales Manager - interiérový design (40 - 50.000 Kč)

Náplň práce:
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prodej komplexních služeb a řešení v oblasti komerčních interiérů
  • osobní jednání se zákazníky při sjednávání zakázek
  • spolupráce s architekty a obchodními partnery

Váš profil:
  • prokazatelné obchodní zkušenosti z oboru
  • min. SŠ vzdělání
  • profesionální vystupování a pokročilé komunikační dovednosti
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
  • motivující platové ohodnocení
  • příležitost podílet se na zajímavých projektech pro významné zákazníky
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí nových moderních kanceláří v Brně
  • práce na IČO/HPP

Místo práce: Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Hanková
E-mail: poslat životopis
ID: 3667437   Datum zveřejnění: 14.5.2019