55 000 - 60 000 CZK
Pro svého klienta, významnou zahraniční v ýrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Elektrotechnický inženýr

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • inženýrská činnost spojená s přípravou redesignu produktu
  • detailní návrh elektronických součástek a sestav
  • zajištění technické podpory pro svěřené produkty pro zajištění kvality dílů a produktu
  • komunikace ve společnosti i mimo ni
  • rozvoj pracovních postupů a procesů
  • vytváření, úpravy a sledování výrobní dokumentace
  • snižování výrobních nákladů a zvyšování výtěžnosti výrobních zařízení a procesů, monitorování výtěžnosti a snižování zmetkovitosti (projekty LEAN, Greenbelt, 5S a jiné )
  • spolupráce s dodavateli komponent, výrobního zařízení
  • zajišťování provozu výrobního zařízení a procesů v souladu s platnou legislativou a bezpečnostními předpisy
  • návrhy a optimalizace balení a manipulaci s výrobky/komponenty

POŽADUJEME:
  • VŠ, SŠ technického směru (ideálně mechatronika, elektro, strojírenství)
  • znalost 3D sw, ideálně i E-Plan
  • zkušenost s tvorbou elektro schémat
  • znalost LEAN metod
  • komunikativní znalost AJ
  • schopnost rychle se učit
  • komunikativnost

NABÍZÍME:
  • zajímavou a motivující práci
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • práci v čistém a příjemném prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • sickdays
  • firemní akce

Nástup:
  • ihned

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3670028   Datum zveřejnění: 16.5.2019