Pro svého klienta, nevýrobní zahraniční společnost, hledám vhodného kandidáta/ku na pozici:

Finanční Controller s němčinou

Náplň práce:
•pravidelný Reporting na měsíční bázi, konsolidace na čtvrtletní bázi
•zpracování pravidelných dílčích reportů a analýz, mj. Budgeting, Forecasting, Přehled vývoje majetku, Cash Flow
•zpracování reportů a analýz dle potřeb managementu
•spolupráce a komunikace s německým i českým managementem
•interpretace čísel a výsledků
•spolupráce s účetním týmem
•participace na statutárním auditu
•další podpůrné práce pro účetní tým

Nutné vzdělání, znalosti a dovednosti:
•VŠ vzdělání ekonomického směru
•orientace v účetnictví
•znalost německého jazyka na velmi dobré úrovni, angličtina výhodou
•velmi dobrá znalost MS Excel
•analytické myšlení
•zkušenosti s IFRS výhodou
•samostatnost při práci, schopnost komunikace, chuť učit se nové věci

Nabízíme:
•Zajímavou práci a motivující mzdové ohodnocení
•Podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí a zkušeností
•Příjemné pracovní prostředí
•Jazykové kurzy
•Příspěvek na dojíždění a penzijní pojištění
•Dotované závodní stravování, dotované nápojové a občerstvovací automaty
•Firemní akce
•Místo výkonu práce Brno – venkov

Místo práce: Brno-venkov, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
61200 Brno

Kontaktní osoba: Nadia Šimková
Tel.: +420 734 179 130
E-mail: poslat životopis
ID: 3690447   Datum zveřejnění: 10.6.2019