30 000 - 45 000 CZK
Pro svého klienta, významnou stavební společnost s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Přípravář/ka staveb

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
  • tvorba výběrových řízení, vyhledávání subdodavatelů v rámci výrobní přípravy (u soukromých i státních zakázek), ve spolupráci s jednotlivými specialisty (součástí práce není rozpočtování)
  • harmonogramy realizace staveb
  • práce s projektovou dokumentací
  • správa smluvní dokumentace ke stavbám

POŽADUJEME:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru - pozemní stavitelství
  • praxi na pozici přípravář pozemních staveb minimálně 2 roky u juniorní pozice, delší než 2 roky u seniorní pozice
  • uživatelskou znalost práce na PC, znalost rozpočtového programu BuildPower je výhodou, nikoliv podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B
  • časovou flexibilitu

NABÍZÍME:
  • zázemí silné, perspektivní a prosperující české společnosti,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • motivační mzdové podmínky doplněné měsíčními prémiemi a doplňkovou roční prémií
  • nefinanční bonusy, příspěvky na stravování
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • podpora dalšího vzdělávání, odborného i manažerského růstu.

Nástup:
  • ihned nebo dle dohody

Místo práce: Brno-město, Brno, Česko

Trenkwalder a.s.
J. Babáka 11, budova H
612 00 Brno, Královo Pole

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Petříček
Tel.: 00420 725 475 371
E-mail: poslat životopis
ID: 3692045   Datum zveřejnění: 12.6.2019