35 000 - 40 000 CZK

Technik elektro údržby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici technik elektro údržby

Vaše náplň práce

  • provádění pravidelné údržby a oprav na elektrické části strojů nezbytných pro výrobu.
  • odstraňování mechanických závad na výrobních zařízeních
  • objednávání potřebných náhradních dílů na výrobní zařízení
  • pracovní pohotovost

Váš profil

  • ÚSO, SŠ strojírenského, elektrotechnického směru
  • praxe na obdobné pozici v oblasti oprav elektro a mechanických částí
  • manuální zručnost, technické znalosti, časová flexibilita
  • aktuální platnost vyhlášky č.50/1978Sb., § 6 nebo 7
  • čtení technické dokumentace (el. schémata, strojní výkresy)
  • zkušenosti s prací na obráběcích strojích výhodou
  • ŘP skup. B

Naše nabídka

  • motivující finanční ohodnocení
  • velká podpora odborného vzdělávání a organizace různých aktivit pro zaměstnance
  • 13. mzda
  • 6 dnů dovolené navíc
  • nástup možný ihned
  • práce na směny

Místo práce

Brno

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]
ID: 3702136   Datum zveřejnění: 25.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000-40000 CZK/m