35 000 - 45 000 CZK

Vedoucí oddělení přípravy výroby

Náplň práce:
  • řízení přidělování nabídek k jejich zpracování v rámci oddělení
  • zpracovávání technické a technologické části nabídky a podkladů pro nákladovou část nabídky
  • příprava podkladů pro zpracování investičních záměrů v rámci nabídek
  • provádění kontroly zadávací dokumentace a souvisejících podkladů v rámci technického řešení
  • příprava podkladů pro poptávání externích subdodávek, poptávání subdodávek
  • zpracovávání vyhodnocení cenových nabídek subdodavatelů

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • předchozí praxe na obdobné pozici a zkušenost s vedením týmu
  • znalost projektové stavební dokumentace a znalost stavebních technologií
  • znalost rozpočtového programu

Nabízíme:
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • moderní firemní zázemí
  • firemní benefity

Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko

Trenkwalder a.s.
Jana Babáka 11, budova H
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Hanková
E-mail: poslat životopis
ID: 3705488   Datum zveřejnění: 28.6.2019