20 000 CZK

Skladník do jednosměnného provozu v Brně!

Místo práce

Brno

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Vaše náplň práce

Koho hledáme?

Aktuálně hledáme šikovného skladníky v Brně. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.

Co bude tvou náplní práce?
  • přejímání, skladování a vydávání zboží
  • kontrola zboží, aktualizace údajů o zásobách
  • příslušná dokumentace a evidence o dodavatelích a zákaznících
  • obsluha VZV

Váš profil

Jaké schopnosti od Tebe očekáváme?
  • řidičské oprávnění na VZV
  • zkušenosti s prací ve skladu
Co ti nabízíme my?
  • práci v jednosměnném provozu v Brně - pouze ranní 6-14 hod nebo 7-15 hod
  • zázemí stabilní společnosti

Naše nabídka

  • zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek 800Kč na penzijní a životní pojištění
  • dotované závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Kdo jsme a co nabízíme?

Jsme personální společnost Trenkwalder a.s. a naším cílem je spojování lidí se společnostmi. Začínali jsme jako sdružení KAPPA (People), které zajišťovalo chmelové brigády a později se z nás stala jedna z nejzkušenějších personálních agentur na trhu. S naší pomocí máte možnost získat práci po jaké toužíte a firmy zase lidi, jaké potřebují.

Tvoříme společně - již přes 30let jsme důvěryhodným partnerem

Spojujeme - v současnosti 55.000 lidí s 15.000 podniky

Jsme tu pro Vás - působíme ve více než 250 pobočkách v 17 zemích

Podporujeme - výchozím bodem je pochopení Vašich individuálních potřeb

Jsme lidé - Nebojte se nás! Naši job manažeři jsou tu pro Vás. Staráme se o naše zaměstnance a snažíme se jim pomoct i v těžkých situacích.
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Eva Tráge
J. Babáka 2733/11 Brno 61200
Mobil: +420602227853
Email: [email protected]
ID: 3706739   Datum zveřejnění: 1.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000-20000 CZK/m