18 000 CZK

Montéři do jednosměnného provozu v Brně-pracovní doba PO-PÁ!

Místo práce

Jihomoravský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Vaše náplň práce

Koho hledáme?

Aktuálně hledáme zručné Montážní dělníky do Brna. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.

Co bude tvou náplní práce?
  • budeš se moci podílet na celkovém chodu montáže velkých strojů, jako je např. obrábění strojních součástí, montování dílů nebo obsluhovaní jednoduchých strojů
  • dále budeš moci kontrolovat různé součástky či díly a připravovat je na další práci

Váš profil

Jaké schopnosti od Tebe očekáváme?
  • zkušenost s prací na montáži nebo s montážní linkou
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost

Naše nabídka

  • zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
  • 5 týdnů dovolené příspěvek
  • 800Kč na penzijní a životní pojištění
  • dotované závodní stravování
  • mzda závislá podle naučených pracovních pozic.
  • jednosměnný provoz - ranní směna: 6-14hod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Kdo jsme a co nabízíme?

Jsme personální společnost Trenkwalder a.s. a naším cílem je spojování lidí se společnostmi. Začínali jsme jako sdružení KAPPA (People), které zajišťovalo chmelové brigády a později se z nás stala jedna z nejzkušenějších personálních agentur na trhu. S naší pomocí máte možnost získat práci po jaké toužíte a firmy zase lidi, jaké potřebují.
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Eva Tráge
J. Babáka 2733/11 Brno 61200
Mobil: +420602227853
Email: [email protected]
ID: 3706812   Datum zveřejnění: 1.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18000-18000 CZK/m