Najděte si zajímavou práci s námi.

Montéři do jednosměnného provozu v Brně-pracovní doba PO-PÁ!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Kdo jsme a co nabízíme?

Jsme personální společnost Trenkwalder a.s. a naším cílem je spojování lidí se společnostmi. Začínali jsme jako sdružení KAPPA (People), které zajišťovalo chmelové brigády a později se z nás stala jedna z nejzkušenějších personálních agentur na trhu. S naší pomocí máte možnost získat práci po jaké toužíte a firmy zase lidi, jaké potřebují.

Vaše náplň práce

Koho hledáme?

Aktuálně hledáme zručné Montážní dělníky do Brna. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.

Co bude tvou náplní práce?
  • budeš se moci podílet na celkovém chodu montáže velkých strojů, jako je např. obrábění strojních součástí, montování dílů nebo obsluhovaní jednoduchých strojů
  • dále budeš moci kontrolovat různé součástky či díly a připravovat je na další práci

Váš profil

Jaké schopnosti od Tebe očekáváme?
  • zkušenost s prací na montáži nebo s montážní linkou
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost

Naše nabídka

  • zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
  • 5 týdnů dovolené příspěvek
  • 800Kč na penzijní a životní pojištění
  • dotované závodní stravování
  • mzda závislá podle naučených pracovních pozic.
  • jednosměnný provoz - ranní směna: 6-14hod.

Místo práce

Jihomoravský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Eva Tráge
J. Babáka 2733/11 Brno 61200
Mobil: +420602227853
Email: [email protected]
ID: 3706812  Datum zveřejnění: 1.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 Kč/měsíc18000-18000 CZK/m