Obchodník pro prádelenskou techniku

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete prodávat rychle, s rychlým výsledkem a hnacím motorem jsou pro Vás okamžité úspěchy?
Pro Vás bohužel tato pozice určena není!
Hledáme spíše dříče, dotahovače, s vnitřním klidem a nadhledem, který si bude umět vybudovat dlouhodobé obchodní vztahy se zákazníky a který ví, že úspěch se dříve nebo později dostaví.
Na začátek dostanete portfolio stávajících klientů, ale Vaším hlavním úkolem bude vybudovat si silnou síť nových kontaktů. Budete na cestách 4 dny v týdnu, jeden den strávíte přímo ve výrobním závodě.
V práci taktéž využijete angličtinu, jelikož ji budete potřebovat pro interní komunikaci, ale také například při návštěvách veletrhů v cizině.
Vaším regionem bude část Moravy a také část Čech.
Je -li Vám blízký segment hotelnictví, bude to pro Vás velká výhoda, dobré kontakty budou Vaším největším pokladem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dostanete služební auto i soukromým jízdám, mobil, notebook - klasický "balíček" pro obchodníky
  • budete mít volnost v pracovní době
  • firma Vás kromě velmi slušné základní mzdy odmění také za Vaše obchodní výsledky v podobě bonusů
  • čeká Vás široká škála firemních benefitů, ale hlavně zázemí úspěšné mezinárodní výrobní společnosti, pro kterou je radost pracovat

Informace o náboru

Martina Radkovičová
Sokolská 22 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nabízíme příležitost stát se součástí sehraného obchodního týmu pro společnost, která je špičkou ve svém oboru.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • zkušenost na pozici obchodníka, obchodního manažera, nikoliv v rychloobrátce
  • komunikativní znalost AJ
  • samostatný a proaktivní přístup, prostě obchodník tělem i duší, za něhož nemluví jen velká slova, ale hlavně činy a prokazatelné obchodní výsledky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3712598  Datum zveřejnění: 9.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 80 000 Kč/měsíc