25 000 - 35 000 CZK

Údržbář, České Budějovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro výrobní společnost sídlící v Č. Budějovicích a rozšiřující svůj team pracovníků údržby hledáme vhodné zájemce na uvedenou pozici.

Vaše náplň práce

  • oprava, servis a údržba výrobních strojů
  • operativní opravy i pravidelná údržba
  • administrativa spojená s evidencí závad, jejich odstraněním a servisními kontrolami

Váš profil

  • technické vzdělání (opravář strojů, automechanik, technik apod.)
  • prokazatelná praxe v oblasti údržby, mechanizaci strojů či zámečnictví
  • znalosti a zkušenosti v oblasti hydrauliky a pneumatiky velmi vítána (nebo Vás to rádi naučíme)
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • orientace v technické dokumentaci
  • v případě, že vlastníte osvědčení na vyhlášku 50 či svářečský průkaz, bude velmi vítáno

Naše nabídka

  • mzda od 25 000 - 35 000Kč (mzda vždy řešena individuálně dle zkušenosti kandidátů)
  • práce v Českých Budějovicích
  • 5 týdnů dovolené, 13.mzda, závodní stravování a další motivující benefity
  • sleva na firemní výrobky a služby

Místo práce

České Budějovice, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Barbora Jakešová
Kostelní 8 České Budějovice 37004
Mobil: +420731695233
Email: [email protected]
ID: 3715425   Datum zveřejnění: 12.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000-35000 CZK/m