Svářeč, České Budějovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Moderní firma strojírenského zaměření. Čisté prostředí, odpovídající pracovní podmínky a práce se špičkovým vybavením, které zajistí nejen vynikající kvalitu vykonané práce, ale i bezpečnost a ochranu zdraví.

Vaše náplň práce

  • Čtení a použití technických podkladů.
  • Stanovení pracovního kroku
  • Výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat.
  • Vyrovnání, upínání, přistěhování, případně předběžná úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojů nebo upínacích zařízení.
  • Provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem k plánům postupu svařování.
  • Konečná úprava svarů.
  • Čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek.
  • Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých opravářských prací.
  • Evidování práce a pracovního postupu

Váš profil

  • technické vzdělání vítáno
  • prokazatelná zkušenost z oblasti svařování metodou CO2
  • ochota pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu
  • vítán zájem o další vzdělávání a navyšování kvalifikace

Naše nabídka

  • mzda odpovídající Vaší kvalifikaci a pracovní efektivitě
  • motivační odměny za odvedenou práci
  • roční a čtvrtletní bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • odměna za docházku
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • + další benefity nejen pro Vás, ale celou Vaši rodinu

Místo práce

České Budějovice

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Michaela Preslová
Kostelní 8 České Budějovice 37004
Mobil: +420734183866
Email: [email protected]
ID: 3730363   Datum zveřejnění: 2.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.