60 000 CZK

IT Network Administrator

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme zkušeného kandidáta pro zahraniční výrobní společnost, který bude odpovídat za provoz firemní sítě a obecné IT infrastruktury se zaměřením na bezpečnost a správu firewallů.

Vaše náplň práce

  • správa, rozvoj a údržba globální firemní síťové infrastruktury
  • správa a implementace změn na firemních firewallech
  • správa VoIP
  • onitoring a troubleshooting síťové infrastruktury
  • řešení incidentů a požadavků
  • tvorba technické dokumentace
  • vedení interních IT projektů

Váš profil

  • praxe na obdobné pozici min. 4 roky
  • zkušenosti se správou rozsáhlejší LAN/WAN sítě
  • komunikativní znalost AJ
  • Š/VŠ vzdělání ideálně v IT oblasti
  • zkušenosti se správou firewallů
  • znalost ITIL výhodou
  • komunikativnost, schopnost pracovat v multikulturním prostředí

Naše nabídka

  • zajímavá práce v přátelském týmu (není zde open space:))
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružná pracovní doba
  • možnost home office
  • roční bonus
  • penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecký program pro výhodné telefonování
  • dotované stravování/ stravenky a další zaměstnanecké výhody dle platné kolektivní smlouvy

Místo práce

Brno-město, Brno, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]
ID: 3733332   Datum zveřejnění: 6.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   60000-60000 CZK/m