Obchodní manažer s NJ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významnou strojírenskou společnost hledáme nového kolegu nebo kolegyni na obchodní oddělení, aktivní němčina se Vám bude rozhodně hodit!

Vaše náplň práce

Jste aktivním obchodníkem, hovoříte německy, máte zkušenosti s technickými produkty a hledáte uplatnění v oboru strojařiny? Pak se těšíme na Vaše reakce ...
  • vedení obchodních jednání
  • akviziční činnost včetně péče o stálé klienty
  • zpracování obchodní dokumentace, nabídek a kalkulací
  • týmová souhra s ostatními odděleními včetně výroby
  • marketingové činnosti, monitoring trhu
  • občasné služební cesty do zahraničí

Váš profil

  • obchodní praxe technického směru
  • komunikativní znalost jazyka německého slovem i písmem (zahraniční klienti)
  • velkou výhodou další jazyky (AJ, PL, ...)
  • ŘP sk. B
  • vzdělání v oblasti strojírenství či jiný technický obor
  • argumentační a vyjednávací schopnosti, podnikavost, pružnost

Naše nabídka

  • tradice, stabilita, mezinárodní projekty, férový přístup
  • 25 dnů dovolené, vzdělávání, jazykové kurzy, penzijní připojištění, Flexi Pass poukazy
  • příspěvek na stravování, zaměstnanecké půjčky, zvýhodněné volání a další
  • zázemí výrobní společnosti v Šumperku

Místo práce

Šumperk, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Sokolská 22 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]
ID: 3746719   Datum zveřejnění: 23.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.