35 000 - 45 000 CZK

GEODET

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost zabývající se výstavbou silničních a železničních mostů hledáme do týmu vhodného kandidáta na pozici:

Vaše náplň práce

  • geodetické měření, 3D měření
  • zpracování a vyhodnocování dat
  • tvorba protokolů
  • zlepšování výrobních postupů, jejich ověřování a implementace
  • dodržování platných obecně závazných zákonů a předpisů

Váš profil

  • vzdělání se zaměřením na obor Geodezie (absolvent stavební fakulty) nebo dlouholetou praxi v oboru
  • znalost 3D souřadnicového měření prostorových objektů
  • znalost vyhodnocování výsledků měření
  • řidičský průkaz sk. B - občasné jednodenní výjezdy po ČR, po dohodě možnost krátkodobých výjezdů do zahraničí
  • znalost práce s měřící stanicí 3D LEICA výhodou, ne podmínkou

Naše nabídka

  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
  • příjemnou atmosféru a přátelský tým
  • spolupráce na zajímavých projektech
  • zajímavý balíček benefitů zahrnující závodní stravování nebo 5 týdnů dovolené
  • zaměstnání ve stabilní společnosti

Místo práce

Okres Kladno

Druh pracovního poměru

plný úvazek, živnost
Ucházejte se nyní
CZ Trenkwalder a.s.
Martina Mushtaq
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420731630476
Email: [email protected]
ID: 3747832   Datum zveřejnění: 26.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.