Obsluha CNC ohraňovacího lisu - Novojičínsko - až 36.000Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro jednoho z našich významných klientů hledáme vhodné uchazeče na pozici Obsluha CNC ohraňovacího lisu!
Nástup přímo do kmene!

Vaše náplň práce

  • Obsluha CNC ohraňovacího lisu - ohýbání výrobků z plechů
  • Seřízení stroje, příprava pro ohýbání
  • Manipulace s díly, měření, kontrola a jakost
  • Údržba a péče o svěřené nástroje

Váš profil

  • Minimálně 1 rok praxe v oboru
  • Znalost čtení v technické dokumentaci
  • Spolehlivé a zodpovědné jednání
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve 3směnném provozu

Naše nabídka

  • Motivující mzda 22.000Kč - 36.000 Kč dle zkušeností
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc - 5 týdnů
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Zvýhodněné volání
  • Práce s novým vybavením
  • Nástup přímo do kmene společnosti
  • Místo výkonu práce - okres Nový Jičín
  • Dobrá dopravní dostupnost: Hranice na Moravě, Odry, Příbor, Kopřivnice

Místo práce

Okres Nový Jičín

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Daniela Skovajsová
Heřmanická 1648/5 Ostrava 71000
Mobil: +420725589767
Email: [email protected]
ID: 3756776   Datum zveřejnění: 6.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.