40 000 - 65 000 CZK

Autoklempíř

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro prestižní značku, udávající trendy v automobilovém průmyslu, hledáme kandidáty, kteří chtějí pracovat ve špičkové společnosti a být hrdí na to, kde pracují

Vaše náplň práce

Co vás čeká?
  • Provádění oprav karoserií vozidel po nehodách či přestavbách vozů lícováním, svářením, vyrovnáváním, broušením a dalšími postupy.
  • A taky se budete neustále vzdělávat a posouvat dopředu.

Váš profil

Co požadujeme?
  • Vyučení nebo střední školu v oboru autoklempíř / karosář
  • Alespoň rok praxe v jakémkoli autorizovaném servise
  • Svářečské oprávnění
  • Řidičský průkaz sk. B

Naše nabídka

Co nabízíme?
  • Kariéru u hrdého dealera, který je zároveň jednou z nejstarších firem v Česku a má rodinnou atmosféru
  • Nadstandardní finanční odměnu, která se bude zvyšovat zároveň s Vaším úsilím.
  • Neustálé vzdělávání, jazykové kurzy přímo na pracovišti, firemní akce.
  • Práci v dechberoucím prostředí s lidmi stejně posedlými krásnými auty
  • Možnost se zdokonalit v práci s díly z karbonu a hliníku
Nástup:
  • Dle dohody

Místo práce

Brno - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]
ID: 3757814   Datum zveřejnění: 9.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000-65000 CZK/m