Pomocný operátor výroby – Kladno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného zákazníka který patří mezi nejvýznamnější evropské producenty kabelů a vodičů hledáme:

Vaše náplň práce

  • příprava, nastavení a seřízení výrobní linky
  • zajišťuje a připravuje nástroje, cívky, suroviny a polotovary pro probíhající nebo následnou výrobu
  • provádí předepsané úkony operátorské údržby a úklid pracoviště
  • nastavuje, seřizuje a připravuje linku nebo její části
  • informuje mistra výroby o poruchách na stroji
  • sleduje kvalitu výroby

Váš profil

  • vzdělání nebo praxi v oboru strojním nebo elektro
  • zkušenost s obsluhou výrobní linky
  • uživatelská znalost obsluhy PC
  • týmový hráč
  • smysl pro přesnost a spolehlivost
  • schopnost spolupráce
  • fyzická zdatnost
  • práce vhodná pro muže

Naše nabídka

  • nepřetržitý provoz - 12 hod. směny /krátký - dlouhý týden/
  • 25 dnů dovolené
  • bonus za 0 hodin nemoci - 1 000,- Kč měsíčně
  • nabízíme mnoho zajímaných benefitů ( stravenky, rodinné dny, vstupenky do divadla a aquaparku, jazykové kurzy, dotované závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění a jiné.)
  • příjemné prostředí a pracovní kolektiv
  • pravidelně vyplacenou mzdu a sportovní a společenské akce
  • řádné a důkladné zaškolení na pracovní pozici

Místo práce

Okres Kladno

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Silvia Chalupová

Mobil: +420607998340
Email: [email protected]
ID: 3759675   Datum zveřejnění: 10.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   0-0 CZK/h