Manažer zakázek restaurátorství, Praha (55 - 65 000,-Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Úspěšná stavební společnost obsazuje zcela novou pozici Manažera pro vedení týmu a zakázek v oboru restaurátorství. Manažer povede Restaurátorský ateliér + tým Hlavní stavební výroby a uplatní zde své manažerské a rozhodovací schopnosti. Pozice je vhodná pro člověka, kterému je blízký obor stavebnictví, a který dokáže přicházet s nápady jak věci zlepšovat a zároveň tyto myšlenky realizovat.

Vaše náplň práce

  • vedení týmu Restaurátorský ateliér + HSV (celkem cca 50 lidí)
  • vyhledávání nových možností uplatnění na trhu
  • vyhodnocování hospodaření provozu
  • odpovědnost za postup financování a finanční rozpočet provozu
  • plánování struktur nákladů, zpřesňování výrobně-technických rizik výrobního programu provozu
  • spolupráce s ostatními organizačními jednotkami divize
  • jednání s externími partnery

Váš profil

  • vzdělání stavebního nebo ekonomického zaměření
  • znalost restaurátorského prostředí výhodou
  • znalost jednotlivých procesů potřebných k vedení týmů
  • dokázat řešit věci z nadhledu
  • nutná zkušenost s vedením vlastního týmu
  • rozhodnost, důslednost, samostatnost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • časová flexibilita a mobilita
  • řidičský průkaz sk. B

Naše nabídka

  • stabilní zaměstnavatel a jednička na českém trhu
  • budete součástí prestižních stavebních projektů
  • důkladné zaučení a vypracovaný proces vzdělávání
  • pestré benefity - 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100 Kč nebo penzijní připojištění
  • společensky odpovědná společnost s přátelskou atmosférou
  • možnost účastnit se firemních akcí: sportovních her, večírků, dobrovolnických akcí

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]
ID: 3761657   Datum zveřejnění: 12.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.