25 000 - 40 000 CZK

CNC obráběč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro úspěšnou strojírenskou společnost hledáme dělnické pozice pro rozšíření sehraného týmu v Orlických horách.

Vaše náplň práce

  • obsluha nejmodernějších typů CNC strojů
  • upnutí materiálu a nástroje
  • seřizování a nastavování obráběcího stroje
  • práce v kusové výrobě

Váš profil

  • vzdělání technického směru
  • schopnost práce ve třísměnném provozu
  • samostatnost
  • vítaná praxe v oboru

Naše nabídka

  • mzda dle zkušeností 25-40.000 Kč hrubého
  • mezinárodní zázemí výrobní rodinné a úspěšné společnosti
  • stabilní zaměstnavatel v regionu
  • zaměstnanecké benefity, zaškolení, nástupní bonus 20.000 Kč
  • nástup možný ihned
  • práce vhodná i pro absolventy (rádi zaučíme)

Místo práce

Ústí nad Orlicí, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Sokolská 22 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]
ID: 3761937   Datum zveřejnění: 12.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.