24 000 - 32 000 CZK

Provozní technolog

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost působící na trhu více než 130 let, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Vaše náplň práce

  • Tvorba výrobních postupů
  • technická podpora výroby
  • zavádění technologických změn a nových postupů

Váš profil

  • znalost technologie třískového obrábění
  • schopnost tvorby technologického postupu
  • znalost nástrojů na obrábění
  • zkušenosti s normováním výkonu práce v rámci tvorby technologického postupu
  • schopnosti komunikace / jednání s lidmi v rámci společnosti
  • znalost IS Dialog výhodou
  • základní orientace v tepelném zpracování kovů (žíhání, kalení,...)
  • flexibilita, ochota učit se novým postupům

Naše nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • Každoroční navyšování mezd
  • Zajímavé příplatky za směny
  • Pololetní odměny na dovolenou a vánoční svátky
  • Dotované závodní stravování v budově společnosti
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Přítomnostní odměna
  • Podpora profesního růstu
  • Příjemná pracovní atmosféra
  • Firemní akce

Místo práce

Okres Kutná Hora

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
CZ Trenkwalder a.s.
Martina Mushtaq
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420731630476
Email: [email protected]
ID: 3775096   Datum zveřejnění: 30.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.