Sales manager (Innovating Automation), Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Příležitost v oblasti průmyslové automatizace globální společnosti působící ve více než 60ti pobočkách po celém světě. Firma je lídrem v oblasti snímačů detekce, určování polohy a měření. Mezi zákazníky patří automobilový průmysl, potravinářský a obalový průmysl, plynárenská výroba, energetika, zdravotnictví a ocelářský průmysl.

Vaše náplň práce

  • aktivní péče o vztahy s klíčovými zákazníky
  • zodpovědnost za obchodní aktivity a výsledky v daných regionech
  • prezentace obchodních výsledků a reportů za danou oblast
  • spolupráce při vyhledávání nových obchodních aktivit a příležitostí

Váš profil

  • technické či strojírenské vzdělání
  • zkušenosti s obchodem v oblasti průmyslové automatizace
  • obchodní praxe min. 3 roky
  • dobrá znalost anglického jazyka - komunikativní úroveň
  • velmi dobré komunikační, silné vyjednávací a prezentační schopnosti
  • schopnost efektivně řídit projekty
  • tvorba ad hoc power point prezentací
  • orientace na výsledek, cílevědomost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita
  • platný ŘP skupina B
  • výborná znalost MS Office - zejména EXCEL

Naše nabídka

  • práce na plný úvazek v perspektivní a stabilní firmě s dlouhou tradicí
  • zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + bonusy
  • prostor pro vlastní seberealizaci a osobní růst
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, Sick Days, stravenky, pojištění, ,…)
  • možnost práce z domova
  • služební automobil (i pro soukromé účely), mobilní telefon a notebook jsou samozřejmostí
  • příjemná pracovní atmosféra v přátelském týmu
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo práce

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]
ID: 3780549   Datum zveřejnění: 7.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.