45 000 - 60 000 CZK

Projektový manažer staveb

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro prestižní, zahraniční developerskou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku

Vaše náplň práce

  • odpovědnost za předprojektovou fázi (posouzení vhodnosti pozemku, vyjasnění právních záležitostí, návratnost investice…)
  • zajištění projektové dokumentace ve všech fázích
  • odsouhlasení se zákazníkem, že je vše dle jeho představ
  • ověření všech nezbytných povolení
  • zajištění výběrového řízení na dodavatele
  • odpovědnost za realizační část (termíny, kvalita, koordinace všech zúčastněných stran)
  • účast na kontrolních dnech

Váš profil

  • praxe jako zkušený stavební / projektový manažer
  • technické vzdělání ve stavebním oboru
  • zkušenosti s konstrukcí průmyslových nebo administrativních nemovitostí velkou výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny
  • dobré komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu, pracovitost, samostatnost

Naše nabídka

  • dynamická a různorodá práci
  • velmi perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • příležitost profesionálně růst
  • zajímavé finanční ohodnocení (mzda dle zkušeností)
  • kolektivní aktivity (team building)

Místo práce

Brno - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]
ID: 3783045   Datum zveřejnění: 9.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000-60000 CZK/m