Svářeč v potravinářském oboru - Frýdek Místek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáš práci jako zámečník/svářeč v jiném oboru, než je strojírenství a automotive? Ozvi se nám!

Vaše náplň práce

  • Nastavení optimálních svařovacích parametrů
  • Výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch
  • Úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojů nebo upínacích zařízení
  • Provádění svařovacích prací
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Váš profil

  • Čtení výkresové dokumentace
  • Svařování nerezových profilů, plechů a výrobků metodou TIG + MIG tl. 0,8-10,0 mm
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost
  • Flexibilita
  • Technické vzdělání výhodou

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Příplatky za odpolední směnu, bonusový systém (odměny za docházku, pololetní a roční odměny)
  • Moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenky, jazykové a odborné vzdělávání, penzijní připojištění/

Místo práce

Moravskoslezský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Daniela Skovajsová
Heřmanická 1648/5 Ostrava 71000
Mobil: +420725589767
Email: [email protected]
ID: 3796010   Datum zveřejnění: 25.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.