Manažer výroby (mzda 85.000 Kč +)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro celosvětově uznávanou zahraniční společnost, produkující své výrobky do dalších odvětví průmyslu včetně automotive, hledáme manažera tělem i duší směr Svitavsko. Vítané jsou zkušenosti z automotive, řízení týmu a pro komunikaci s nadřízeným také AJ nebo NJ. Dejte o sobě vědět!

Vaše náplň práce

  • řízení svěřené výrobní divize (segment automotive) včetně týmu podřízených (cca 150)

  • spoluúčast na zlepšování výrobních postupů a na nových projektech

  • sledování a vyhodnocování ukazatelů

  • zodpovědnost za hlídání nákladů a dodržování rozpočtu

  • zabezpečení plnění plánu výroby, dodržování zásad BOZP a vnitřních předpisů

  • reporting vedení

Váš profil

  • prokazatelná praxe ve výrobní společnosti na podobné pozici

  • zkušenosti s řízením týmu

  • anglický nebo německý jazyk na velmi dobré úrovni (level B2, přímý nadřízený cizinec)

  • znalost technologie vstřikování a montáže

  • týmový hráč, empatický, s aktivním přístupem k řešení operativních problémů, organizační schopnosti

  • vzdělání technického nebo ekonomického směru (plasty, strojírenství, …)

Naše nabídka

  • manažerský post v prosperující výrobní společnosti

  • nástupní mzda od 85.000 Kč hrubého k jednání

  • sehraný tým, možnost pracovat na zahraničních projektech

  • 25 dnů dovolené, pružná pracovní doba, 13. mzda, služební automobil

  • jazykové kurzy, příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění, k životním událostem, …

  • výrobní závod Svitavsko

  • nástup dohodou

Místo práce

Svitavy, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Sokolská 22 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]
ID: 3803596  Datum zveřejnění: 5.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 85 000 - 90 000 Kč/měsíc