Seřizovač CNC, práce na 1 směnu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO KANDIDÁTA, KTERÝ SE ORIENTUJE V OBLASTI SEŘIZOVÁNÍ, CNC STROJÍCH, VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI A RÁD BY POSÍLIL TEAM MEZINÁRODNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI NA TÁBORSKU!

Vaše náplň práce

  • seřizování strojů dle požadavků výroby
  • práce v programovacím jazyce FANUC a Heidenhain
  • práce s technickou dokumentací
  • úzká spolupráce s kolegy z oddělení konstrukce a technologie
  • navržení vhodného řešení, prostor pro samostatnou práci a poradenství ostatním kolegům

Váš profil

  • technické vzdělání podmínkou, velmi vítána oblast strojírenství
  • nutná praxe nejen v obsluze, ale především samostatném seřízení, naprogramování stroje
  • aktivní zkušenost s praxí s programovacími jazyky (Heidenhain, FANUC, Mazatrol...)
  • orientace v technické dokumentaci
  • uživatel PC (pokročilé využití běžných MS Office programů)
  • znalost NJ/AJ na uživatelské úrovni (podklady, výkresová dokumentace v AJ/NJ)

Naše nabídka

  • mzda od 35 000 - 40 000Kč (dle praxe a zkušeností)
  • práce v jednosměnném provozu
  • příspěvek na dopravu pro zaměstnance od 10km a výše
  • 13. mzda
  • příspěvek na závodní stravování
  • moderní a čisté pracovní prostředí

Místo práce

Tábor, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Barbora Jakešová
Kostelní 8 České Budějovice 37004
Mobil: +420731695233
Email: [email protected]
ID: 3809514  Datum zveřejnění: 13.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc