Programátor - možno i absolventi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme nadšence do IT a nových technologií, kreativní a učenlivé programátory, kterým nabízíme možnost profesního růstu v rámci zavedené silné české společnosti přímo v Olomouci.

Vaše náplň práce

  • programování webových i desktopových aplikací a informačních systémů
  • tvorba modulů, nástrojů a části aplikací
  • příprava a implementace řešení dle požadavků

Váš profil

  • IT vzdělání
  • nabízíme příležitost pro juniory i kandidáty s praxí!
  • znalost C#, HTML, CSS, JavaScript, Znalost SQL, XML, XSD, ASP.NET
  • samostatnost a zároveň týmovost, kreativita, spolehlivost, komunikativnost

Naše nabídka

  • práce na pohodlné židli v kanceláři nikoliv v open space
  • široká škála benefitů - flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, teambuildingy a jiné
  • atraktivní mzda dle zkušeností
  • a hlavně sehraný tým kolegů, kteří táhnou za jeden provaz :-)

Místo práce

Okres Olomouc

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Sokolská 22 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: [email protected]
ID: 3813253  Datum zveřejnění: 18.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč/měsíc