Team Leader robotického pracoviště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Našim klientem je menší, zahraniční výrobní společnost rodinného charakteru, dodávající své produkty do různých oblastí jako automotive, healthcare, industry, apod. Hledáme schopného člověka, který se chce realizovat v oblasti robotiky a automatizace.

Vaše náplň práce

  • zodpovědnost za vedení menšího týmu robotiků
  • návrhy technických vylepšení robotických technologií a v oblasti automatizace (výrobní linky, robotická pracoviště, atd.)
  • spolupráce na tvorbě plánu údržby průmyslových robotů
  • spolupráce a support napříč odděleními (výroba, technická skupina, projekty)

Váš profil

  • vysokoškolské strojní vzdělání nebo středoškolské s praxí
  • zkušenosti v oblasti robotizace/automatizace - zkušenosti s programováním robotů
  • analytické myšlení, spolehlivost, zodpovědnost
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost obhájit si svůj názor

Naše nabídka

  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • pohodová atmosféra ve firmě
  • velká podpora odborného vzdělávání a organizace různých aktivit pro zaměstnance
  • 6 dnů volna navíc
  • smlouva na dobu neurčitou
  • stravenky

Místo práce

Brno - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]
ID: 3821432  Datum zveřejnění: 29.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 000 - 80 000 Kč/měsíc70000-80000 CZK/m