Skladník

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného zákazníka předního evropského distributora papíru,obalových řešení a produktů hledáme:

Vaše náplň práce

  • příjem a výdej zboží
  • nakládka zboží zákazníkům nebo na rozvozová auta
  • provádění veškerých manipulačních,kompletačních a kontrolních operací
  • udržovat a dbát na pořádek a čistotu na pracovišti
  • řádně pečovat o svěřenou manipulační techniku
  • potvrzovat příjem a výdej na příslušných dokladech
  • pracovní doba 38,5 hodin týdně od 04:00 - 11:45 - 11:00 - 18:45

Váš profil

  • čistý trestní rejstřík
  • platný průkaz VZV výhodou
  • pracovní zkušenosti na pozici skladník výhodou
  • pracovitost,pečlivost a dochvilnost

Naše nabídka

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • pestré zaměstnanecké výhody
  • po roce týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 100kč
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zdravotní volno
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Místo práce

Středočeský kraj

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Michaela Císařová
Velflíkova 1428/4 Praha 6 16075
Mobil: +420777188201
Email: [email protected]
ID: 3822964  Datum zveřejnění: 2.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 500 - 33 500 Kč/měsíc27500-33500 CZK/m