Najděte si zajímavou práci s námi.

Seřizovač strojů/elektro údržba - atraktivní mzda

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte zkušenosti s údržbou strojů, jejich seřizováním a nevadí Vám práce v 3 směnném režimu? Nabízíme možnost pracovat pro stabilního zaměstnavatele v regionu, mezinárodní rostoucí výrobní společnost.

Vaše náplň práce

  • budete zodpovědný za údržbu nástrojů, jejich nastavování a seřizování na vstřikolisech - výhodou jsou Vaše zkušenosti právě se vstřikolisy
  • budete vést technickou dokumentaci a protokoly

Váš profil

  • min SOU elektro zaměření, případně SŠ strojní
  • vyhl. 50/1978 Sb., §6
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti je nutná
  • čtení výkresové dokumentace
  • práce na PC - uživatelsky
  • ochota pracovat na 3 směny
  • spolehlivost, pečlivost

Naše nabídka

  • čisté pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti
  • motivující mzda - měsíční odměny, odměny za přítomnost na pracovišti
  • dovolená 25 dnů, závodní stravování
  • možnost nástupu IHNED

Místo práce

Prostějov, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Sokolská 22 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: [email protected]