Najděte si zajímavou práci s námi.

Programátor C#

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prestižní společnosti – celosvětová jednička ve svém oboru rozšiřuje svůj tým programátorů:

Vaše náplň práce

  • vytváření a zlepšování funkčnosti systému
  • design a vývoj REST API v C#
  • vytváření a udržování technické dokumentace
  • technická analýza funkčních požadavků, návrh architektury cílového řešení a implementace business logikyor
  • zavádění a optimalizace Azure DevOps procesů
  • příprava migrace stávajícího on premisess řešení do Azure cloud
  • spolupráce s ostatními členy IT oddělení

Váš profil

  • zkušenost s vývojem aplikací v .NET C# min. 2 roky
  • znalost jazyka SQL
  • anglicky jazyk spíš pro písemnou komunikaci
  • zkušenost s návrhem a vývojem aplikací v prostředí MS Visual Studia
  • základní znalosti XML, JSON
  • orientace ve webových technologiích je nutná
  • analytické a komunikační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a flexibilitu

Naše nabídka

  • práci na lukrativní adrese v centru Brna
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny zdravotního volna za rok
  • Stravenky
  • Bonusy
  • firemní akce
  • občerstvení na pracovišti
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce z domova
  • systém cafeterie
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • sleva na firemní produkty/služby
  • vzdělávací kurzy/školení
  • exkluzivní benefity pro nastávající rodiče
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu

Místo práce

Okres Ostrava

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Nadia Šimková
J.Babáka 2733/11 (budová H) Brno 61200
Mobil: +420734179130
Email: [email protected]
ID: 3859192  Datum zveřejnění: 29.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 0-0 CZK/h