Najděte si zajímavou práci s námi.

Project support specialist

Vaše náplň práce

  • Zajištění nákupu přímého materiálu a služeb (spojeno s výrobou a zakázkami), nepřímého materiálu a služeb (spojeno s režijními nákupy na střediska, investice v malém rozsahu)
  • Reporting
  • Agenda krátkodobého i dlouhodobého majetku

Váš profil

  • Min. SŠ zakončená maturitou (technické nebo ekonomické obory vítány)
  • Zkušenost s nákupem (nepodmíněná)
  • Excel na úrovni pokročilého uživatele (kontingenční tabulky, základní makra, pokročilé funkce)
  • Pečlivost, důraz na detail, flexibilita, ochota práce přesčas, rychlost

Naše nabídka

  • Nástupní plat 26 000 Kč - po zkušební době 28 000 Kč
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Služební telefon (možnost soukromého využití )

Místo práce

Okres Ostrava

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Daniela Skovajsová
Heřmanická 1648/5 Ostrava 71000
Mobil: +420725589767
Email: [email protected]