Najděte si zajímavou práci s námi.

Senior Sales Manager - Central Eastern Europe

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho velmi významného klienta, mezinárodní IT společnost, která poskytuje softwarová řešení pro nejnáročnější výzvy v programu SAP, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Sales Manager pro střední a východní Evropu.

Vaše náplň práce

  • 100% akvizice klientů ohledně programu SAP
  • vytvoření si své vlastní klientely a následné péče o své portfolio klientů
  • časté cestováni do zemí střední a východní Evropy

Váš profil

  • prokazatelná zkušenost s prodejem IT řešení - SAP
  • excelentní komunikační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost budovat a udržovat vztahy, jak interně, tak externě
  • základní znalost technologií a aplikací SAP
  • samostatnost, proaktivita a schopnost pracovat na základě vlastní iniciativy
  • flexibilita a schopnost cestovat volně po střední a východní Evropě
  • výborná znalost anglického jazyka

Naše nabídka

  • velmi lukrativní platové ohodnocení + baliček benefitů
  • práce pro významnou mezinárodní společnost
  • možnost využití pražských kanceláří
  • navazování nových obchodních příležitostí s možností cestování
  • nelimitovaný bonusový systém
  • automobil i pro soukromé účely + mobilní telefon

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Kateřina Šrotýřová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 110 00
Mobil: +420731661211
Email: [email protected]
ID: 3895787  Datum zveřejnění: 20.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.