Najděte si zajímavou práci s námi.

Projektant/-ka statik, stavebnictví (Praha 10), vhodné pro absolventy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Česká úspěšná stavební rodinná firma, která zaměstnává téměř 300 talentovaných lidí různých profesí, zkušeností, věku a vzdělání. Společnost dělá fascinující projekty doma i v Evropě s vynikajícími světovými architekty. Jedná se o výrobce komplexních fasád a atypických konstrukcí ze skla a lehkých kovů.

Vaše náplň práce

  • součástí každého nového projektu je ověření funkčnosti všech prvků konstrukce z hlediska jejich únosnosti a stability
  • firma se zaměřuje na dodávky celých prosklených konstrukcí, u nichž začala využívat konstrukční řešení na bázi hliníkových stavebních systémů
  • cca u 80 % zakázek dochází k vývoji nových technických řešení či technologických postupů
  • spolupráce na návrzích nových fasádních systémů, tak aby splňovaly estetické požadavky zákazníků a současně technické požadavky norem
  • nově navržené fasádní pláště jsou pak podrobeny statickým, tepelným a akustickým výpočtům. Jejich vlastnosti jsou nakonec prověřeny reálným testováním

Váš profil

  • VŠ - obor stavební inženýrství se zaměřením na statiku
  • znalost obecné statiky
  • zájem o lehké obvodové pláště, atypické fasády, sklo, hliník
  • zodpovědnost, samostatnost a pro-aktivita v řešení problémů
  • chuť stát se součástí fungujícího týmu projektantů
  • AJ - komunikativní znalost
  • znalost MS Office

Naše nabídka

  • práci na různorodých projektech s předními českými i světovými architekty
  • platové ohodnocení závislé na zkušenostech, schopnostech a pracovním nasazení s možností růstu,
  • zaučení v oboru a možnost získání široké praxe,
  • standardní zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, výuka jazyků na pracovišti, systém volitelných benefitů (cafeterie) 6.000,- Kč/rok
  • práci v úspěšné stavební společnosti, která dlouhodobě roste a rozvíjí se
  • firemní akce
  • přátelský a neformální kolektiv, otevřená firemní kultura

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]
ID: 3897971  Datum zveřejnění: 26.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.