Najděte si zajímavou práci s námi.

Vedoucí směny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Náš zákazník je moderním podnikem s dlouholetou tradicí výroby výkonových polovodičových součástek. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výkonové polovodičové součástky, zvláště pak svářecí diody, síťové diody, lavinové diody a tyristory. Inovační design vysoké kvality produktů nám zaručuje vedoucí pozici na trhu.

Vaše náplň práce

  • Koordinace týmu lidí ve výrobě na směně - cca 8-12 lidí
  • Řízení směny, dohlížení na plynulost výroby

Váš profil

  • Znalost anglického jazyka na úrovní A2-B1 především pro písemnou komunikace
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • MS Office - uživatelská úroveň
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Praxe z výrobní společnosti

Naše nabídka

  • Stabilitu a zázemí silné mezinárodní společnosti
    • Prémie - dle výkonu jednotlivce i naší výroby
    • Stravenky v hodnotě 70,- Kč/den
    • 5 týdnů dovolené
    • Odměna za doporučení zaměstnance
    • Zdravé středy - 2 kusy pro každého (ovoce/zelenina, mix)
    • Noční směny - jídlo zdarma (+stravenka jim zůstává)
    • Voda, káva, čaj zdarma na pracovišti
    • Práce v čistém prostředí
    • Možnost profesního růstu a zvýšení mzdy po zapracování
    • Kratší pracovní dobu - 7,5 hodin/den v třísměnném provozu
    • Samozřejmostí jsou příplatky (odpolední a noční směny) a dále příplatek za ztížené pracovní prostředí

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Silvia Chalupová

Mobil: +420607998340
Email: [email protected]