Najděte si zajímavou práci s námi.

Automechanik/Mechatronik BMW vozů (fix cca 25tis.+ odměny)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Mezinárodně uznávaný autorizovaný servis aktuálně působí v Praze a Plzni, jedná se o předního prodejce vozidel BMW a MINI. Máš rád auta, vyznáš se v opravárenství, rád pracuješ s nejnovějšími stroji a technikou? Pak máme pozici přímo pro Tebe.

Vaše náplň práce

  • Opravy a údržba osobních motorových vozidel
  • Dodržení standardů výrobce
  • Pravidelný předepsaný servis vozů
  • Přezouvání pneu, měření geometrie

Váš profil

  • vyučení v oboru
  • minimální praxe 2 roky v oboru - výhodou
  • prokazatelné zkušenosti a znalosti
  • zodpovědný a pečlivý přístup k odváděné práci
  • trestní a finanční bezúhonnost
  • Hledáme zaměstnance, který:
  • ve svém oboru odvádí kvalitní práci
  • je nadšenec do aut a má rád vůni oleje
  • je spolehlivý a samostatný
  • podporuje dobrou atmosféru na pracovišti
  • chce být součástí úspěšného týmu

Naše nabídka

  • 5 týdnů volna
  • mzda až 50 tisíc Kč
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • penzijní připojištění
  • pravidelné vzdělávání v oboru - servisní školení
  • příspěvek na stravování

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]
ID: 3897987  Datum zveřejnění: 26.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.