Autorizovaný stavbyvedoucí

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Okres Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • samostatné vedení a kontrola stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
  • koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací a BOZP
  • zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
  • organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
  • přebírání/předávání staveniště od zákazníka/investora, jednání s investorem
  • vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených
  • subdodavateli
  • spolupráce s přípraváři, rozpočtáři, administrativní podporou stavby
  • práce po celé ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost spolupráce i na živnostenský list
  • příležitosti pro seberealizaci
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování, firemní akce, příspěvek na pojištění
  • mobilní telefon i pro osobní účely
  • mzda 40 000,- - 60 000,- Kč (dle individuální domluvy) + motivační složka mzdy vyplývající z kvality odvedené práce + roční prémie vycházející z ekonomického výsledku provedených prací v možné výši až cca 100-300000Kč závisející na výkonu zaměstnance.
Po zapracování individuální domluva.

Nástup: ihned, nebo dle domluvy

Místo práce: Morava

Informace o náboru

Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., dodavatel specializovaných sportovních staveb (atletické dráhy, fotbalové hřiště apod.), hledáme vhodného kandidáta / tku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, VŠ stavebního zaměření výhodou
  • minimální praxe na stejné, nebo obdobné pozici 5 let
  • samostatné řídící a organizační schopnosti
  • znalost práce na PC (MO, vedení docházky, schválení odběru aj.)
  • řidičský průkaz skupina B (C výhodou) a ochota cestovat
  • autorizace v oboru pozemní či dopravní stavby
  • spolehlivost, logické uvažování
  • samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
  • dobré vyjednávací a komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců