Obchodní zástupce - stavebnictví

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • převážně akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu (Brandýs nad Labem), převážně práce v terénu
  • rozvoj obchodních vztahů u stávajících zákazníků
  • komplexní agenda obchodního případu (předběžné cenové kalkulace, objednávka zboží, komunikace s dodavateli, zákazníky, řešení reklamací, administrativa)
  • odborně poradenský servis pro zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • maximální volnost v organizaci práce, flexibilní pracovní doba
  • plné pracovně-technické vybavení (samozřejmostí je automobil, telefon a notebook)
  • volné víkendy, svátky i období mezi Vánocemi a Novým rokem
  • zaměstnání ve stabilní společnosti, smlouva na HPP
  • odpovídající finanční ohodnocení (fix + provize)
  • firemní akce, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Informace o náboru

Pavla Andrlová

Ovocný trh 573/12, 110 00 Praha

Mobil: +420 730 179 016

Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro distributora materiálů pro kompletní realizaci staveb, hledáme vhodného kandidáta / tku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • praxe v obchodní činnosti se stavebním sortimentem podmínkou
  • všeobecný přehled trhu v daném segmentu
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3908611  Datum zveřejnění: 5.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc