Vedoucí oddělení kalkulací, Kolín

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Okres Kolín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • kalkulace stavebních prací projektů
  • zajištění podkladů do kalkulací od dodavatelů
  • spolupráce při tvorbě cenových nabídek
  • tvorba alternativních technických řešení
  • projednání nabídek s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zázemí mezinárodního koncernu
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • příjemné pracovní prostředí
  • stabilní kolektiv
  • služební automobil
  • nástup dle dohody

Informace o náboru

Lenka Majorová

HR Consultant / Team leader HRC

Trenkwalder a.s. • Ovocný trh 573/12 • 110 00 Praha 1 - Staré Město

M: +420 730 526 120, https://www.linkedin.com/in/lmajorova/

E: [email protected] • W: cz.trenkwalder.com

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavebnictví, nemovitosti

Pro mezinárodní stavební společnost s dlouholetou tradicí hledáme vhodné uchazeče do týmu kalkulantů. Máte zkušenosti s rozpočty staveb? Láká Vás vedení menšího týmu kalkulantů? Pak čtěte dále, možná hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví
  • Prokazatelná praxe min. 4 roky v oboru na obdobné pozici
  • Praxe s vedením lidí
  • NJ příp. AJ výhodou, ne však podmínkou
  • Znalost Callida (Eurocalc) VÝHODOU, MS Office
  • pečlivost a spolehlivost
  • kreativita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3909250  Datum zveřejnění: 6.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc